НВП «Екологічна лабораторія»
04074, м.Київ, вул. Автозаводська, 2
Тел.: (067) 232-12-68, тел./факс (044) 379-13-30

Кількість партнерів нараховує більш ніж 100 підприємств.

Серед них:

Обласне управління Національного банку України, АТ "Укрексімбанк", АКІБ "УкрСіббанк" (група BNP Paribas)

Ми робимо цей світ кращим!

З нами вже працюють:

Обласне управління Національного банку України, АТ "Укрексімбанк", АКІБ "УкрСіббанк" (група BNP Paribas)Утилізація обладнання

Наша компанія надає послуги з утилізації комп'ютерної техніки, електронного обладнання, оргтехніки.

Ми надаємо наступні послуги:

  • Списання комп'ютерної техніки, оргтехніки та обладнання
  • Утилізація комп'ютерів та комп'ютерної техніки (утилізація моніторів, системних блоків, ноутбуків, клавіатур, мишей)
  • Утилізація оргтехніки (принтерів, копіювальних апаратів, факсів, та іншої офісної техніки)
  • Утилізація побутової техніки (холодильників, пральних і посудомийних машин, газових і електричних плит, а так само дрібної та середньої побутової техніки)
  • Утилізація кондиціонерів та кліматичної техніки
  • Утилізація устаткування промислового і побутового призначення
  • Утилізація акумуляторів

   Утилізація побутової техніки, оргтехніки, комп'ютерів, моніторів, кліматичного та іншого обладнання є дуже важливою частиною турботи про навколишнє середовище і турботи людини про себе.
   Техніка має запас вторинної сировини, який можна використовувати надалі за умови грамотної утилізації. Неправильне поводження з технікою, яка втратила свої споживчі властивості в результаті морального та фізичного старіння, несправності, виробничого браку, може виявитися згубним.
   У своєму складі техніка та обладнання містить безліч шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людини речовин, таких як ртуть, свинець, інші важкі метали, а також похідні газів (фреонів та інших органічних сполук). Ці забруднювачі, залишившись без контролю, опиняються під дією природніх факторів і, як наслідок, ОТРУЮЮТЬ ГРУНТ, ПОВІТРЯ, ВОДУ!

Утилізація комп'ютерної техніки

Утилізація комп'ютерів, моніторів, побутової техніки, оргтехніки, та утилізація іншого списаного обладнання - соціальний обов'язок кожної компанії, організації та окремо взятої людини, яка хоче жити у злагоді з природою і самим собою.

Ви представляєте державну або комерційну організацію та установу, і бажаєте, щоб до Вашого питання по утилізації списаного обладнання, побутової техніки, комп'ютерів, моніторів, оргтехніки, офісної техніки, вимірювальних приладів, засобів зв'язку та АТС, супутникових систем, утилізації акумуляторів і акумуляторних батарей та іншого обладнання підійшли кваліфіковані фахівці і він був вирішений професійно та швидко.